Neurčeno
České Budějovice
Zveřejněno před 3 týdny

ASISTENT/KA ÚSTAVU OŠETŘOVATELSTVÍ, PORODNÍ ASISTENCE A NEODKLADNÉ PÉČE ZSF JU

Region: České Budějovice

Úvazek: Neurčeno

Plat: 32 000 Kč Kč/měsíc

Zaměstnavatel: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Pracovní náplň:
– výuka studentů v oboru ošetřovatelství
– výuka studentů ve studijním programu Porodní asistence
– vedení diplomových a bakalářských prací
– publikační činnost v oboru
– aktivní spolupráce na grantové činnosti ústavu
Požadujeme:
– minimálně magisterské vzdělání v oboru ošetřovatelství (2 plné pracovní úvazky)
– minimálně magisterské vzdělání v oboru porodní asistence (1 plný pracovní úvazek)
– absolvované či zahájené Ph.D. studium výhodou
– aktivní vědecko-výzkumná činnost v oboru výhodou
– organizační a koordinační schopnosti
– znalosti anglického nebo německého jazyka
Nabízíme:
– zajímavou práci s možností profesního rozvoje
– perspektivu zaměstnání
– zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování
– zaměstnanecké benefity: 8 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované
stravování, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky,
MS Office zdarma pro soukromé využití, dětskou skupinu pro děti zaměstnanců
přímo v kampusu apod.
Nástup od: 1. září 2024
Pracovní úvazek: plné úvazky
Písemné přihlášky doložené životopisem, doklady o vzdělání, vědeckých hodnostech
a o praxi s přehledem publikační činnosti zašlete s označením „asistent UOP ZSF JU“
na personální oddělení na e-mail: msimandl@zsf.jcu.cz do 29. února 2024. Uchazeči,
kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.