Pružná pracovní doba
České Budějovice
Zveřejněno před 4 měsíce

AUTOLAKÝRNÍK

Region: České Budějovice

Úvazek: Pružná pracovní doba

Plat: 40 000 Kč Kč/měsíc

Zaměstnavatel: CB Auto a.s.

Co vás čeká:
– lakování dílů karosérie,
– příprava vozu před lakováním,
– míchání barev a obsluha lakovací linky,
– lakování dle nejmodernějších postupů a technologií.
Požadujeme:
– vyučení v oboru autolakýrník, případně praxi v oboru,
– spolehlivost a chuť pracovat samostatně,
– zájem se učit a dále rozvíjet v oboru,
– trestní bezúhonnost, smysl a cit pro kolektiv,
– ŘP sk. B.
Nabízíme:
– perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu,
– zajímavé mzdové ohodnocení,
– zvyšování kvalifikace a odborný růst,
– příspěvek na stravování, firemní oblečení,
– školení, vzdělávání, kurzy, sick days, atd.
Zaměstnanecké výhody:
– perspektivní zaměstnání v přátelském a profesionálním kolektivu,
– stabilní firmu s tradicí přes 30 let,
– základní a prémiové mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech, výkonech a kvalitě odváděné práce,
– možnost odborného zaškolení a profesního růstu,
– příspěvek na stravování, firemní oblečení, 3 dny sick days a další firemní benefity.
Kontakt: e-mailem.