Plný úvazek
České Budějovice
Zveřejněno před 2 týdny

Bezpečnostní pracovník – Recepční(M/Ž) – Temelín

Region: České Budějovice

Úvazek: Plný úvazek

Plat: neuvedeno

Zaměstnavatel: Mark2 Corporation Czech, a.s.

Informace
Náplň práce:
• Zajišťování plynulého chodu recepce a informačního centra
• Příjem a evidence návštěv, jejich telefonické ohlašování klientům
• Přebírání pošty, poskytování informací
• Ostraha a zajištění objektu
• Práce s PC a další administrativní činnosti

Požadavky:
• Velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
• Chuť pracovat a učit se novým věcem
• Trestní bezúhonnost
• AJ na komunikativní úrovni – VÝHODOU, ne podmínkou
• Znalost PC Microsoft Office (Word, Excel) – VÝHODOU
• Min. vyučen
• Práce ve 12 – hodinových směnách, nepřetržitý provoz

Nabízíme:
• Nástup IHNED
• Práci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR vhodnou i pro OZP
• Zázemí stabilní společnosti, výkon práce na JE Temelín
• Nástupní mzdu bez zbrojního průkazu 143 Kč/h + příplatky
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
• Příspěvek na pořízení zbrojního průkazu sk.D 5 000 Kč
• MultiSport kartu, zvýhodněné volání O2, příspěvek na důchodové/životní pojištění a další

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.