fulltime
České Budějovice
Zveřejněno před 3 měsíce

C# DEVELOPER | 80% REMOTE

Region: České Budějovice

Úvazek: fulltime

Plat: neuvedeno za měsíc

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment

POPIS POZICE:
Jste zběhlý v IT a programovací jazyk C# pro Vás není úplná novinka? Do našeho týmu IT Group Services hledáme dalšího paťáka na pozici DEVELOPERA.

Co by Vás na této pozici čekalo:
– vývoj jednotlivých komponentů pro vývoj vnitrpodnikového systému
– zajištění celkové kvality kódové základny a dokumentace
– podpora transformace infrastrukturních služeb na cloudová řešení
– využití C#, Go, Bash, Azure, Powershall
– řízení digitalizace a modernizace prostředí IT
– spolupráce s interními kolegy, vrcholovým managementem a externími poskytovateli služeb

BENEFITY:
– 5 týdnů dovolené (týden placené dovolené navíc)
– flexibilní pracovní doba
– firemní vzdělávání (jazykové kurzy)
– příspěvek na penzijní připojištění
– možnost kariérního postupu

POŽADAVKY:
– bakalářský nebo magisterský titul v oboru informatiky nebo ekvivalentní zkušenosti
– výborné IT dovednosti, např. ve více programovacích a skriptovacích jazycích (např. C#, Go, Bash, PowerShell)
– angličtiina minimálně na úrovni B2 – práce v mezinárodním týmu, využití denně
– zkušenosti s operačními systémy Linux a Windows VÝHODOU
– znalosti Kubernetes VÝHODOU
– zkušenosti s agilními způsoby práce (např. DevSecOps, SCRUM)