fulltime
Jihočeský kraj
Zveřejněno před 5 měsíců

CNC operátor bez nočních | Brno | 35-45 OOO Kč

Region: Jihočeský kraj

Úvazek: fulltime

Plat: 33 000 Kč – 45 000 Kč za měsíc

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment

POPIS POZICE:
Hledáte práci se zajímavým finančním ohodnocením a smlouvou na dobu NEURČITOU? Do strojírenské společnosti v Brně hledáme pracovníky na pozici Operátor CNC strojů! Hledíáme jak kandidáty se zkušeností, tak nováčkky se zájmem o obor.

Náplň práce:
– obsluha CNC frézy / CNC soustruhu
– obrábění dle technické dokumentace
– kontrola obrobku
– práce ve dvousměnném provozu

BENEFITY:
Nabízíme:
– smlouvu na dobu neurčitou
– možnost navýšení mzdy při kvalitně vykonávané práci
– dotované stravování
– práci v klimatizovaném moderním prostředí
– bonusy v závislosti na plnění stanovených norem
– pitný režim na pracovišti, kávový automat
– zvýhodněné firemní tarify u T-Mobile
– kurzy a školení pro zvýšení odbornosti
– odměny při životním jubileu

OCENÍME SPECIÁLNÍ PRÉMIÍ:
– nadstandardní výkony, zlepšovací návrhy
– benefit za nečerpání nemocenské
– přivedení nového člena týmu.

POŽADAVKY:
– znalosti na úrovni SOU nebo SOŠ se strojírenským zaměřením
– praxe na obdobné pozici vítána
– znalost upínání na frézce / soustruhu a základní přehled ve frézovacích / soustružnických nástrojích