Plný úvazek
Jihočeský, České Budějovice
Zveřejněno před 1 týdnem

Daňový specialista senior – EMEA region

Region: Jihočeský, České Budějovice

Úvazek: Plný úvazek

Plat: neuvedeno

Zaměstnavatel: MANPOWER

POPIS POZICE:

  • Správa přímého a nepřímého zdanění společnosti a podpora dodržování převodních cen pro EMEA region
  • Poskytování daňového poradenství, podpora pro interní oddělení s cílem zajistit soulad s požadavky na přímé a nepřímé daně
  • Podpora finančního, obchodního a zákaznického týmu ohledně dotazů týkajících se zdanění a Incoterms
  • Podpora obchodních týmů v daňových oblastech a možnostech případných úprav
  • Zajištění komunikace příslušných aktualizací nepřímého zdanění mezi příslušnými zúčastněnými stranami
  • Podle potřeby pomáhat při stanovování a testování převodních cen v rámci celého regionu

PROFIL KANDIDÁTA:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Praktické zkušenosti v oblasti přímých a nepřímých daní, výhodou budou zkušenosti v oblasti převodních cen
  • Znalost ERP informačních systémů
  • Pokročilá znalost anglického a francouzského jazyka, znalost dalších jazyků výhodou
  • Velmi dobrá schopnost komunikovat a pracovat v týmu
  • Dobré analytické schopnosti, schopnost řešit problémy, prezentační dovednosti

NABÍZÍME:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost využívat částečný nebo plný home office
  • Moderní kanceláře a podporující kolektiv
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené

n