Plný úvazek
Libníč
Zveřejněno před 2 měsíce

Dělník dálniční údržby (řidič), Libníč (33-2024)

Region: Libníč

Úvazek: Plný úvazek

Plat: neuvedeno

Zaměstnavatel: Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Ředitelství silnic a dálnic s. p.

je státní podnik zřízený Ministerstvem dopravy ČR. Základním předmětem naší činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení výstavby a modernizace dálnic a silnic I. třídy.

Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici: Dělník dálniční údržby (řidič), Libníč (33-2024)

Pracoviště-lokalita

Středisko správy a údržby dálnice Chotoviny (SSÚD 17) – detašované pracoviště Libníč, České Budějovice

Náplň práce

  • Řízení vozidla zajišťující zimní a letní údržbu pozemních komunikacích
  • Přes zimu zajišťování zimní údržby pozemních komunikacích; přes léto údržba krajnic, vozovek, sekání travních porostů kolem komunikací, čištění příkopů, úklid odpočívek
  • Veškeré práce při údržbě, opravách a odstraňování závad ve sjízdnosti dálnice a jejího příslušenství za provozu a při dodržení bezpečnostních předpisů
  • Zajišťování údržby přiděleného vozidla ve stanoveném rozsahu
  • Obsluha přidělených mechanizačních prostředků při pracích spojených s údržbou dálnice
  • Periodická údržba svěřené techniky včetně vedení dokumentace.
  • Režim je nerovnoměrném rozvržení pracovní doby – ranní 7,5 hod., denní, noční v 11hod.směnách, soboty, neděle a svátky.

Požadujeme

  • Střední odborné vzdělání s výučním listem
  • Profesní průkaz + řidičské oprávnění sk. C, E
  • Strojnický průkaz na kolové nakladače výhodou
  • Dopravně psychologické vyšetření
  • Samostatnost, pečlivost
  • Trestní bezúhonnost
  • Znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího

Co Vám nabízíme?

•    Mzdový tarif, osobní příplatek + možnost osobního bonusu

•    Příplatek za směnný provoz (1.300 Kč), zvláštní příplatek (5.000 Kč)

•    Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, benefitní karta MůjUp či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku a na lyže, slevy u cestovních kanceláří Čedok, Invia a Alexandria)

Termín nástupu

Dle dohody

Pracovní poměr

Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s tříměsíční zkušební dobou a s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou.

Mzdové podmínky

Nabízíme finanční ohodnocení, zahrnující mzdový tarif, osobní příplatek odpovídající kvalitě a délce vaší praxe, příplatek za směnný provoz, zvláštní příplatek, osobní bonus a odměny v závislosti na vašem pracovním výkonu.

Termín zaslání přihlášky

Strukturovaný životopis s popisem praxe a vzdělání zasílejte na e-mail: *****@******, do předmětu uveďte „Řidič, dělník dálniční údržby, Libníč (33-2024)“.

Upozornění

Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr).

Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Poskytnuté osobní údaje bude zpracovávat výhradně Ředitelství silnic a dálnic s. p., a to v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Osobní údaje budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Poskytnutí veškerých těch osobních údajů souvisejících s uvedeným účelem je dobrovolné, jejich neposkytnutí však znemožní Vaši účast ve výběrovém řízení.

Práva subjektu údajů poučení:

Subjekt údajů bere na vědomí, že poskytnutím osobních údajů má právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, výmazem osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Více informací o uplatnění práv naleznete na https://www.rsd.cz/rsd/gdpr-a-zpracovani-osobnich-udaju

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Jiná způsobilost

Požadované jazyky

  • Čeština
    (aktivní)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Dovolená 5 týdnů
  • Rekreace ve firemním zařízení
  • Sick days
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport karta
  • Stravenkový paušál

hitpráce
hitpráce

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníNabídka práce

Požádat online

Napsat komentář

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com