fulltime
České Budějovice
Zveřejněno před 3 měsíce

DEVELOPER PRO Android

Region: České Budějovice

Úvazek: fulltime

Plat: neuvedeno za měsíc

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment

POPIS POZICE:
Láká tě vývoj mobilních aplikací? Domluvíš se anglicky a hledáš práci v centru Českých Budějovic?

Pak nám pošli svůj životopis! My totiž hledáme DEVELOPERA PRO Android.

Čekat tě bude práce v kancelářích v centru Budějovic, samozřejmě s možností home officu.

Budeš se podílet na projektech od analýzy, přes vývoj a testování až po předání zákazníkovi. Tvým hlavním úkolem bude samozřejmě programování aplikací. Píšeme v jazyku Kotlin.
Zákazníky máme primárně v Čechách, ovšem máme za sebou již několik i zahraničních projektů.

Chceš se dozvědět víc? Zavolej na číslo 601 204 498 nebo nám pošli svůj životopis.

Nabízíme možnost práce na HPP nebo IČO.

BENEFITY:
13. plat
5 týdnů dovolené
flexibilní pracovní doba
stravenky
telefon a notebook i k soukromým účelům

POŽADAVKY:
– Středně pokročilá znalost AJ, alespoň úroveň B1
– Zkušenosti s programováním pro operační systém Android – pokud máš za sebou dokončený projekt, připoj informace o něm k životopisu! :- )
– Povědomí o principech UX Design
– Zkušenosti s SDK platformami

VÝHODOU BUDE zkušenost s testováním mobilních či webových aplikací.