fulltime
České Budějovice
Zveřejněno před 3 měsíce

ELEKTRIKÁŘ | centrum Českých Budějovic

Region: České Budějovice

Úvazek: fulltime

Plat: 30 000 Kč – 40 000 Kč za měsíc

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment

POPIS POZICE:
Pro výrobní firmu v srdci Českých Budějovic hledáme ELEKTIKÁŘE.

Tato pozice je vhodná jak pro absolventy, tak pro zkušené elektikáře.

Čekat Vás bude elektroúdržba a opravy výrobních strojů, včetně jejich příslušenství.
Dále také práce podle údržbového plánu a spolupráce s kolegy napříč firmou.

BENEFITY:
– bonus ročně až 28 tis. Kč
– 5 týdnů dovolené
– BENEFIT+
– možnost MultiSport karty
– odměny při životních a pracovních jubileích

POŽADAVKY:
– Minimálně vyučení v elektro oboru
– Ochota práce v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny)
– Základní znalost práce na PC
– VÝHODOU základní znalost anglického jazyka

Pozice vhodné také pro absolventy. Zkušenosti na obdobné pozici budou velkou VÝHODOU.

hitpráce
hitpráce

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníNabídka práce

Požádat online

Napsat komentář

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com