Jednosměnný provoz
České Budějovice
Zveřejněno před 3 měsíce

ELEKTRIKÁŘ/KA

Region: České Budějovice

Úvazek: Jednosměnný provoz

Plat: 30 000 Kč – 35 000 Kč Kč/měsíc

Zaměstnavatel: BELIS a.s.

Požadavky: vyučení v oboru elektro, min. vyhláška 50/1978 Sb. nahrazena zákonem 250/2021 Sb., praxe v oboru elektroúdržba výhodou, (zkušenosti s řídícími systémy strojů výhodou), znalost ovládání elektrických zařízení a technologie oprav, znalost obecných zásad a postupů péče o elektrotechnická zařízení, schopnost analyzovat a odstraňovat poruchy, znalost čtení výkresové dokumentace, důležitá pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost a pečlivost.
Náplň práce: provádění běžných a středních oprav, montáž elektrického zařízení, preventivní a běžná údržba elektrického zařízení, vyhledávání závad a provádění oprav, měření parametrů elektrického zařízení.
Zaměstnanecké výhody: zajímavá práce u stabilní české rostoucí společnosti, vzdělávání v oboru, závodní stravování, příspěvek na životní a penzijní pojištění, motivující finanční ohodnocení.
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.