Třísměnný provoz
České Budějovice
Zveřejněno před 4 měsíce

MECHANIK-SEŘIZOVAČ

Region: České Budějovice

Úvazek: Třísměnný provoz

Plat: 25 000 Kč – 30 000 Kč Kč/měsíc

Zaměstnavatel: MOTOR JIKOV Slévárna a.s.

Pracovní náplň:
– seřizování robotizovaných pracovišť,
– kontrola a nastavení parametrů procesu,
– přestavby a montáže různých typů projektů,
– kontrola a údržba pracoviště,
– řízení menšího počtu pracovníků a organizace směn,
– základy pneumatiky a hydrauliky,
– znalost hydraulických prvků,
– znalost měřidel (posuvka, mikrometr),
– čtení výkresové dokumentace,
– práce se strojnickými tabulkami.
Vzdělání: střední odborné, požadovaná praxe v oboru 1 rok.
Požadavky: zodpovědnost za odvedenou práci, spolehlivost, flexibilita, samostatnost, loajálnost vůči firmě.
Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky včetně systému odměn.
Zam. benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzjiní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.