fulltime
České Budějovice
Zveřejněno před 5 dny

MECHANIK STROJŮ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Region: České Budějovice

Úvazek: fulltime

Plat: 40 000 Kč – 45 000 Kč za měsíc

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment

POPIS POZICE:
Výrobní společnost v Českých Budějovicích potřebuje posílit řady MECHANIKŮ STROJŮ, MECHANICKÝCH ÚDRŽBÁŘŮ!

Náplň práce:
– Pravidelné opravy a mechanické údržby strojů ve výrobě
– Operativní opravy strojů a spolupráce s kolegy
– Evidence oprav, údržeb, závad strojů

BENEFITY:
– 13. mzda
– Mimořádné odměny
– 5 týdnů dovolené, z toho 3 týdny celozávodní dovolená (1 týden zima, 2 týdny léto)
– Flexibilní pracovní doba
– Příspěvek na stravování
– Kafeterie – 1 000 Kč navíc každý měsíc
– Jazykové kurzy
– Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jeho rodinu
– Sportovní den pro zaměstnance a další teambuildingové akce
– Vánoční dárky

POŽADAVKY:
– SOU/SŠ vzdělání strojního směru
– Alespoň 2 roky praxe na podobné pozici (údržbář strojů, mechanik, technik apod.)
– Znalosti hydrauliky a pneumatiky
– Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden, 12hodinové směny)

hitpráce
hitpráce

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníNabídka práce

Požádat online

Napsat komentář

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com