Jednosměnný provoz
České Budějovice
Zveřejněno před 6 měsíců

MECHANIK/TECHNOLOG PRO SMALTOVNU

Region: České Budějovice

Úvazek: Jednosměnný provoz

Plat: 30 000 Kč – 35 000 Kč Kč/měsíc

Zaměstnavatel: BELIS a.s.

Náplň práce: příprava strojů pro plynulý chod plánované výroby, kontrola správné činnosti strojů v průběhu výroby, spolupráce na pravidelné údržbě strojů, kontrolovat kvalitu a dodržování technologických postupů, kontrola kvality smaltovaných břeček, spolupráce na přípravě smalt podle stanovených receptur, spolupodílení na vývoji novinek.
Požadavky: technické vzdělání – myšlení, samostatnost, komunikativnost, logické a analytické myšlení, důslednost, pečlivost, flexibilita, vůle učit se novým věcem, ochotu občas si ” ušpinit ruce”, nováčka vše naučíme.

Zaměstnanecké výhody: zajímavá práce u stabilní české rostoucí společnosti, vzdělávání v oboru, závodní stravování, příspěvek na životní a penzijní pojištění, atraktivní platové podmínky včetně systému bonusů (podíl na vygenerování zisku), 25 dní dovolené.