fulltime
České Budějovice
Zveřejněno před 3 týdny

METROLOG | 1 SMĚNA | 50 000 Kč

Region: České Budějovice

Úvazek: fulltime

Plat: 45 000 Kč – 55 000 Kč za měsíc

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment

POPIS POZICE:
Tak tohle je nabídka pro detailisty. Do firmy na Českobudějovicku hledáme posilu na oddělení kvality, konkrétně na pozici METROLOGA. Ideálně člověka, který už má se stejnou pozicí zkušenosti a bude moci edukovat i juniornější kolegy.

Co má takový metrolog na starosti?
– Budete obsluhovat svěřené měřicí stroje
– Budete nastavovat jednotlivá měřidla a parametry
– Budete řešit metody měření a navrhovat měřicí přípravky
– Bude vás čekat měření jak při vstupní kontrole, tak operativní

Pro více informací a detailů, které jsou zde obzvlášť zapotřebí, neváhejte volat na 720 748 828 nebo psát na jan.laluch@grafton.cz.

BENEFITY:
– Týden dovolené nad rámec ZP
– Finanční prémie a bonusy
– Závodní stravování
– Osobní i odborný rozvoj

POŽADAVKY:
– SŠ technického směru
– AJ/NJ na komunikativní úrovni pro denní užití, minimálně B1
– Praxe v metrologii nebo příbuzném oboru alespoň 2 roky
– Orientace ve výkresové dokumentaci