Jednosměnný provoz
České Budějovice
Zveřejněno před 2 měsíce

MISTR

Region: České Budějovice

Úvazek: Jednosměnný provoz

Plat: 40 000 Kč – 43 000 Kč Kč/měsíc

Zaměstnavatel: MOTOR JIKOV Slévárna a.s.

Hlavní pracovní náplň:
– řízení a zajišťování činnosti výrobního střediska,
– zpracování, plnění a vyhodnocování operativního plánu výroby,
– zodpovědnost za řádný výkon všech činností výrobního střediska, za efektivní využívání lidských zdrojů a výrobního zařízení,
– zodpovědnost za dodržování pravidel BOZP, POa ekologie a za zavádění a udržování systému jakosti,
– zpracování docházky podřízených pracovníků
Požadujeme:
– vyučení v technickém oboru,
– praxe na podobné pozici výhodou,
– základní znalost PC – MS Office.
Další specifikace:
– zodpovědnost za odvedou práci,
– zručnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost,
– loajálnost vůči firmě,
– práce ve směnném provozu
Nabízíme:
– možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace,
– dobré platové podmínky včetně systému odměn.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění,sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, benefitní poukázky, příspěvek za naplnění fondu pracovní doby, bezúročné půjčky na bytové účely, poukázky na rehabilitační služby, příspěvek na závodní stravování.