Plný
Okres České Budějovice, České Budějovice
Zveřejněno před 3 týdny

MZDOVÁ ÚČETNÍ a administrativní podpora HR (M/Ž)

Region: Okres České Budějovice, České Budějovice

Úvazek: Plný

Plat: neuvedeno

Zaměstnavatel: Trenkwalder Česká Republika

Náplň práce

  • zpracování podkladů pro mzdy pro cca 100 zaměstnanců
  • správa a zpracování podkladů pro exekuce, insolvence, ELDP, DPN, MD/RD a další
  • zpracování podkladů pro roční zúčtování
  • uzavírání docházek
  • HR oblast zaměřená na zajištění nástupního a výstupního procesu (příprava smlouvy, přihlášky, vstupní prohlídka, školení, ukončení apod.)
  • administrace a archivace mzdových podkladů
  • reporting managementu

Váš profil
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost mzdové a pracovně-právní legislativy
  • profesní zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky
  • MS Excel na pokročilé úrovni (kontingenční tabulky, funkce, makra apod.) – denní využití
  • aktivní řidič/ka sk. B
Naše nabídka
  • odpovídající mzdové ohodnocení od 40 000Kč (konečná výše mzdy řešena dle Vaší praxe a zkušeností)
  • bonusy ke mzdě
  • flexibilní pracovní doba a možnost využití HO
  • občerstvení na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days
  • pracoviště v Plané u Č. Budějovic

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity