Plný
České Budějovice
Zveřejněno před 5 dny

Operátor/ka řídícího centra – náborový příspěvek 30 000 Kč

Region: České Budějovice

Úvazek: Plný

Plat: 143 Kč – 175 Kč 143 – 175 Kč

Zaměstnavatel: Mark2 Corporation Czech, a.s.

Informace
Chcete být v týmu lidí, kteří se podílejí na bezpečnosti jedné z nejvýznamnějších zakázek? Pokud je vaše odpověď ANO, přidejte se k nám a získejte stabilní práci, která vás bude bavit a spoustu dalších zajímavých benefitů.

JISTOTA A ZÁZEMÍ PRÁCE NA JADERNÉ ELEKTRÁRNĚ!

Náplň práce:
• Obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému, zabezpečovacích systémů a PC
• Řešení krizových a mimořádných situací
• Koordinační a řídící činnost ostrahy v průmyslovém objektu

Požadavky:
• Trestní bezúhonnost
• Střední škola s maturitou
• Pokročilá znalost práce s PC
• Doklad o bezpečnostní způsobilosti dle zákona č. 412/2005 Sb. (lze zažádat po nástupu)
• Vstřícnost, spolehlivost a pracovitost
• Zvládání psychické zátěže, analytické myšlení, schopnost rychle se rozhodovat
• Zbrojní průkaz skupiny „D“ výhodou (nutné získat po nástupu)

Nabízíme:
• Nástup IHNED
• Nástupní mzdu pro držitele platného zbrojního průkazu 175 Kč/h + příplatky
• Nástupní mzdu bez zbrojního průkazu 143 Kč/h + příplatky
• Předpokládaná mzda po ukončení výcviku a po získání všech potřebných kvalifikací 31 900/měs + osobní ohodnocení + výkonnostní odměny + příplatky za soboty a neděle, noční a přesčasy
• Náborový příspěvek 30 000 Kč
• Možnost zajištění ubytovny – HRADÍME
• Příspěvek na důchodové / životní pojištění a další
• Uhrazení nákladů na pořízení zbrojního průkazu sk.D
• MultiSport kartu, zvýhodněné volání O2
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace strážného
• Práci na hlavní pracovní poměr ve dvousměnném provozu (denní/noční)

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.