Plný
České Budějovice
Zveřejněno před 2 týdny

Operátor/ka výroby | Dačice | Ubytování | Nástup ihned

Region: České Budějovice

Úvazek: Plný

Plat: 30 000 Kč – 40 000 Kč 30000 – 40000 Kč

Zaměstnavatel: Manuvia, a. s., organizační složka

Informace
Aktuálně hledáme nové pracovníky a pracovnice do automobilové výroby v DAČICÍCH.

Podnik se zabývá výrobou různých druhů vnitřních a vnějších kulových kloubů, dutých čepů, vodících táhel a kontrolních ramen náprav pro osobní a nákladní automobily.

Pracovní náplň:

– obsluha výrobní linky a kompletace dílů

– zakládání polotovarů do lisů

– čistá, klimatizovaná výroba

– vícesměnný provoz (6:00- 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)

– místo výkonu práce: Dačice

ZAJIŠTĚNÉ UBYTOVÁNÍ (DOPLATEK POUZE 2000,- MĚSÍČNĚ)
Co od vás očekáváme
– zkušenosti z výroby

– životopis

– ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

– dobrý zdravotní stav a pracovní morálku
Co vám nabízíme
– průměrná mzda 30000 – 40000 Kč

– krásné ubytování s příspěvkem zaměstnavatele

– závodní stravování – cena dle výběru jídla 77 – 115 Kč (klient platí 65%)

– 13. mzda

– letní bonus 1900 Kč

– týdenní zálohy

– možnost přesčasů

– kariérní postup

– nástup možný ihned

– péče koordinátorky

Pokud Vás nabídka zaujala, ozvěte se nám přes odpovědní tlačítko níže a připojte prosím svůj životopis. Těšíme se na Vás!