Plný úvazek, Dohoda o proveden
České Budějovice
Zveřejněno před 1 týdnem

Ostraha HPP – České Budějovice – vhodné pro OZP

Region: České Budějovice

Úvazek: Plný úvazek, Dohoda o proveden

Plat: 124 Kč – 124 Kč 124 – 124 Kč

Zaměstnavatel: G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Informace
Pro pracoviště ve v Českých Budějovicích hledáme vhodné uchazeče na pozici Ostraha.❗
Co od vás očekáváme
Náplň práce:

Kontrola osob a vozidel

Evidence návštěv

Obsluha bezpečnostních technologií

Obchůzková činnost

Odemykání vstupů

Dodržování BOZP

Směny:

pondělí – neděle – převážně noční směny – 18:00 – 6:00

Požadavky:

Nutná znalost práce na PC

Trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů)

Flexibilita, komunikativnost a schopnost reagovat na mimořádné situace

Fyzická zdatnost z důvodu obchůzky

Výhodou bude pokud máte:

Profesní kvalifikace 68-008-E “Strážný”

Zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy včetně ovládání EZS a EPS
Co vám nabízíme
Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti

Nástup možný IHNED

Pravidelná výplata mzdy vždy nejpozději do 15.v měsíci

Příspěvek na reprezentaci

Profesní kvalifikace strážného – hrazena zaměstnavatelem

VIP sleva na produkty Datart

Sleva na divadelní představení

Výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky

Výhodné pojištění odpovědnosti za škody

Pozice je vhodná i pro invalidní důchodce nebo OZZ.

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!✔