Pružná pracovní doba
České Budějovice
Zveřejněno před 4 dny

PRÁVNÍK/PRÁVNIČKA (v samostatné a přenesené působnosti kraje, dozor nad výkonem přenesené působnosti obcí)

Region: České Budějovice

Úvazek: Pružná pracovní doba

Plat: 27 250 Kč Kč/měsíc

Zaměstnavatel: Jihočeský kraj

Pracovní náplň: zajišťování právní služby pro orgány kraje při výkonu jejich samostatné a přenesené působnosti.
Požadované znalosti oboru: Znalosti v oblasti veřejné správy obecně, veřejného práva obecně a soukromého práva zejména se zaměřením na jeho aplikaci na činnost územních samosprávných celků.
Další předpoklady a znalosti:
– ovládání PC (MS Office) a využití PC v odborné práci (CODEXIS a jiné zdroje právních informací);
– dobré komunikační schopnosti; znalost správního území; přednost mají zájemkyně/zájemci se zkušenostmi v činnosti ve veřejné správě.
Platové ohodnocení dle dosahovaných pracovních výsledků.
Termín a způsob zaslání přihlášky:
Přihlášky s požadovanými doklady doručte osobně, popřípadě zašlete na adresu: Jihočeský kraj, Krajský úřad, U Zimního stadionu 1952/2, 370 76 České Budějovice, odbor Kancelář ředitele krajského úřadu tak, aby na krajský úřad byly doručeny nejpozději do 10. 5. 2024.
Přihláška je ke stažení na: https://www.kraj-jihocesky.cz/volna-mista-vyberova-rizeni
Přílohy přihlášky jsou:
1.bživotopis, ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, dále o dovednostech týkajících se správních činností,
2.bvýpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál případně ověřená kopie); u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením),
3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Zam.výhody: 25 dní dovolené + 5 dní placeného volna pro případ zdravotní indispozice (SICK DAYS). Osobní ohodnocení dle dosahovaných pracovních výsledků. Příspěvky na rekreaci, sport, kulturu, zdravotnické pomůcky, penzijní připojištění, stravování. Pružnou pracovní dobu. Částečnou možnost práce z domova. Možnost dalšího vzdělávání.

hitpráce
hitpráce

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníNabídka práce

Požádat online

Napsat komentář

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com