fulltime
České Budějovice
Zveřejněno před 2 měsíce

PROCESNÍ INŽENÝR | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Region: České Budějovice

Úvazek: fulltime

Plat: 45 000 Kč – 60 000 Kč za měsíc

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment

POPIS POZICE:
Vyznáte se ve strojírenství a koordinaci projektů? Domuvíte se anglicky nebo neměcky a pojem LEAN nevidíte poprvé? V případě kladných odpovědí by Vás mohla zajímat pozice PROCESNÍHO INŽENÝRA, kterou aktuálně obsazujeme.

Co by bylo ve Vaší kompetenci:
– strukturovaně vést projekty včetně jejich vyhodnocení a prezentace
– optimalizace výrobních procesů
– zavádění nových výrobků/ postupů/technologií
– podpora pro zajištění efektivity výroby (LEAN)
– spolupracovat na zkušebních zakázkách a na zpracování externích a interních reklamací formou strukturovaného řešení (8D, Ishikawa, 5W, PDCA)
– kontrola standardů (návodky, seřizovací listy, 5S)
– spolupracovat s údržbou, konstrukcí, nástrojárnou a externím servisem

BENEFITY:
13. a 14. mzda
5 týdnů dovolené
flexibilní pracovní doba
jazykové kurzy
dotované závodní stravování

POŽADAVKY:
VŠ vzdělání – technický obor
AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (B2)
Zkušenosti na stejné nebo velmi podobné pozici
Schopnost prezentovat (i v cizím jazyce)
Čtení výkresové dokumentace
Znalost strojírenských výrobních procesů
Alespoň okrajová znalost procesů LEAN