Plný úvazek
České Budějovice
Zveřejněno před 1 měsíc

PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ

Region: České Budějovice

Úvazek: Plný úvazek

Plat: neuvedeno

Zaměstnavatel: JISTU recruitment s.r.o.

Pro našeho klienta, společnost, která je jediným oficiálním zástupcem automobilových značek PEUGEOT a NISSAN v Jižních Čechách hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Prodejce nových vozů.

Náplň práce:

  • prezentace a prodej vozů včetně doplňkových služeb – financování, pojištění, příslušenství
  • komunikace se zákazníky na prodejně, poskytování poradenství a informací k nabízeným vozům
  • vedení prodejní dokumentace a uzavírání kupních smluv se zákazníky
  • akviziční činnost a rozvoj obchodních vztahů s novými a stávajícími zákazníky
  • administrativní činnosti spojené s prodejem vozů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • min. 1 rok praxe s obchodní činností
  • ŘP sk. B
  • znalost práce na PC (MS Word, Excel, CRM)
  • znalost AJ
  • výborné prezentační a komunikační schopnosti
  • samostatnost a flexibilita

Nabízíme:

  • práce na HPP na dobu neurčitou
  • nadstandartní provizní systém
  • služební vůz po zapracování
  • mobilní telefon
  • 20 dní dovolené, flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce v Českých Budějovicích

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

Benefity

  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon
  • Stravenkový paušál