Plný úvazek
Jihočeský, České Budějovice
Zveřejněno před 2 týdny

Provozní manažer restaurace Pizza Coloseum

Region: Jihočeský, České Budějovice

Úvazek: Plný úvazek

Plat: neuvedeno

Zaměstnavatel: MANPOWER

Do stylové restaurace v Českých Budějovicích hledáme manažera, který se postará o celkový provoz a zajištění kvality dodávaných služeb. Kromě pravidelného výdělku se pro vhodného kandidáta / kandidátku nabízí i podíl na zisku. Možnost práce na HPP nebo na IČO.

POPIS POZICE:

  • Kompletní vedení provozu restaurace, koordinace a kontrola zaměstnanců
  • Nábor nových zaměstnanců a jejich zaškolení
  • Dohled nad správným výběrem dodavatelů surovin a zajištění včasných objednávek
  • Poskytování kvalitních služeb s cílem zajistit spokojenost zákazníků
  • Kontrola dodržování hygieny na pracovišti

PROFIL KANDIDÁTA:

  • Zkušenosti v oblasti gastronomie a znalost gastronomických trendů
  • Manažerské schopnosti a zkušenosti s vedením týmu pracovníků
  • Časová flexibilita
  • Zodpovědnost a spolehlivost

NABÍZÍME:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, v případě zájmu o partnerství i smlouvu jednatelskou
  • Zaměstnanecké benefity sjednané domluvou
  • Zázemí a podporu dobře zavedené společnosti
  • Stylové a moderní prostředí provozovny restaurace