Jednosměnný provoz
České Budějovice
Zveřejněno před 2 měsíce

PROVOZNÍ MONTÉR – STAVEBNĚ MONTÁŽNÍ ČINNOST – ČESKÉ BUDĚJOVICE

Region: České Budějovice

Úvazek: Jednosměnný provoz

Plat: 30 000 Kč Kč/měsíc

Zaměstnavatel: ČEVAK a.s.

HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ: stavebně montážní činnost v oblasti vodovodů a kanalizací; práce na výstavbě, renovacích a opravách vodohospodářských objektů – čerpací stanice, ČOV, úpravny vody apod.; realizace nasmlouvaných zakázek; práce v terénu v celém Jihočeském kraji, části Plzeňského a v kraji Vysočina
POŽADUJEME: výuční list – ideálně obor instalatér; šikovnost a chuť pracovat v řemesle; samostatnost, zodpovědnost, komunikační dovednosti; řidičský průkaz sk. B
NABÍZÍME: pružnou pracovní dobu – 37,5 hodin týdně; příspěvek na stravování – 107 Kč/den; 5 týdnů dovolené; 5 dnů zdravotního volna; proplácení přesčasů; roční odměnu – 13. plat; mnoho dalších benefitů (např. příspěvky na kulturní a sportovní akce, zvýhodněné telefonní tarify, příspěvky na jazykové vzdělávání apod.), stravenky 90 Kč, příplatky za pohotovostní službu a mnoho dalšího
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem.