Nepřetržitý provoz
České Budějovice, Hluboká nad Vltavou
Zveřejněno před 2 měsíce

RECEPČNÍ

Region: České Budějovice, Hluboká nad Vltavou

Úvazek: Nepřetržitý provoz

Plat: 30 000 Kč – 32 000 Kč Kč/měsíc

Zaměstnavatel: Premium Hotels & Resorts a.s.

Směnnost: nepřetržitý provoz, turnusy.
Náplň práce:
– check in, check out hostů,
– schopnost řešit mimořádné potřeby a požadavky hostů,
– poskytování služeb hotelové recepce,
– spolupráce s rezervačním oddělením hotelu a hotelovým wellness,
– práce s hotelovým rezervačním software.
Nabízíme:
– práci v atraktivním prostředí v bezprostřední blízkosti zámku Hluboká,
– možnost profesního vzdělávání,
– zaměstnanecké slevy na služby wellness, fitnes zdarma, závodní stravování,
– odpovídající platové ohodnocení, mimořádné odměny, placené přesčasy,
– možnost karierního postupu.
Požadujeme:
– praxe na obdobné pozici nebo pozici recepční výhodou,
– pokročilá znalost AJ (denní komunikace),
– znalost dalších jazyků výhodou,
– výborná znalost MS Office,
– samostatnost, odpovědnost vůči svěřeným úkolům, schopnost rozhodovat se,
– organizační a koordinační schopnosti, flexibilita,
– příjemné vystupování,
– loajalita, spolehlivost, flexibilita a profesionalita.