Neurčeno
České Budějovice
Zveřejněno před 1 týdnem

REFERENT/KA NA ÚSEKU EKONOMICKÉM

Region: České Budějovice

Úvazek: Neurčeno

Plat: 27 000 Kč Kč/měsíc

Zaměstnavatel: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Pracovní náplň
– administrativní realizace průzkumů trhu a veřejných zakázek malého
rozsahu
– kompletní ekonomické vedení části interních účelových projektů, zakázek
doplňkové a hospodářské činnosti fakulty
– administrativní podpora při uzavírání dodavatelských smluv
– aktivní účast na inventurách majetku
– vyřizování spisové agendy výše uvedených činností
– podíl na činnostech ekonomického oddělení fakulty, specifikovaných na
webových stránkách:
Požadujeme
– středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického směru
– zkušenosti v oblasti účetnictví a ekonomického vedení účelových finančních
prostředků výhodou
– pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
Nabízíme:
– zajímavou práci s možností profesního rozvoje,
– perspektivu zaměstnání
– zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování
– zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup od: ihned nebo dle dohody; Místo výkonu práce: České Budějovice
Pracovní úvazek: plný, 40 hodin týdně
Pracovní poměr: doba určitá na 1 rok s tříměsíční zkušební dobou, možnost prodloužení na dobu neurčitou
Mzda: nástupní plat dle Mzdového předpisu JU v Českých Budějovicích (od 27 000 Kč), po zapracování přiznání; výkonnostní prémie
Písemné přihlášky doložené životopisem a doklady o vzdělání zašlete s označením „Referent/ka na úseku ekonomickém“ na e-mail: msimandl@zsf.jcu.cz do 15. 5. 2024. Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni. Uchazeči, kteří nebudou vybráni k osobnímu pohovoru, nemusí být zpětně informováni. Výběrové řízení může být kdykoli v jeho průběhu zrušeno a žádný z uchazečů nemusí být přijat do pracovního poměru.