Plný
Okres České Budějovice, České Budějovice
Zveřejněno před 3 týdny

Řidič kamionu sk. C+E

Region: okres České Budějovice, České Budějovice

Úvazek: Plný

Plat: neuvedeno

Zaměstnavatel: Trenkwalder Česká Republika

Náplň práce

  • paletová přeprava pouze v rámci České republiky do velkoskladů a distribučních center
  • pracovní doba PO až PÁ
  • denní komunikace se zákazníky
  • manipulace se zbožím při nakládce a vykládce pomocí el. paletových vozíků
  • spolupráce s oddělením obchodu a distribuce
Váš profil
  • ŘP sk. C+E
  • platný profesní průkaz, psychotesty
  • aktivní pracovní nasazení, zodpovědnost, spolehlivost
  • výborná pracovní morálka, trestní bezúhonnost
  • komunikativnost
Naše nabídka
  • mzdové podmínky v čistém 41.000 Kč + příspěvek na dojíždění
  • práce na hlavní pracovní poměr pondělí až pátek (volné víkendy)
  • zázemí stabilní společnosti
  • místo výkonu práce: Vysočina, jižní Čechy + rozvozy po ČR
  • nástup možný dohodou

Pokud Vás tato pozice zaujala, prosíme o zaslání Vašeho životopisu s kontakty mailem. Děkujeme.

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity