Plný úvazek
České Budějovice
Zveřejněno před 9 měsíců

Service Engineer České Budějovice

Region: České Budějovice

Úvazek: Plný úvazek

Plat: neuvedeno

Zaměstnavatel: RICOH Czech Republic s.r.o.

Společnost RICOH Czech Republic s.r.o., přinášející na světový trh sofistikovaná HW a SW řešení v oblasti zpracování dat, centrálního produkčního tisku a pre a post procesingu, jež jsou využívána pro specifické zákaznické požadavky např. digitální tisk publikací, dynamická personalizace dokumentů či specifické individualizované marketingové komunikace – RICOH Czech Republic s.r.o. pro posílení svého týmu otevírá pozici:

SERVISNÍ TECHNIK pro České Budějovice

Náplň práce:

• instalace strojů a zařízení – kopírky, tiskárny, multifunkční zařízení atd.

• jejich následný servis u klientů společnosti

• poradenská činnost

• spolupráce s dispečinkem a obchodními složkami společnosti

Požadujeme:

• SŠ/ÚSO vzdělání technického směru

• zkouška z elektro vyhlášky -§ 6

• uživatelská znalost PC podmínkou

• pasivní znalost anglického jazyka

• ŘP sk. B

• znalost síťového prostředí výhodou

• komunikační schopnosti a příjemné vystupování

• zkušenosti se servisem kancelářské techniky výhodou

Nabízíme:

• zázemí stabilní společnosti

• osobní automobil /i pro soukromé užívání/, mobilní telefon

• motivující finanční ohodnocení

• příspěvek na stravné

• možnost osobního růstu, systém odborného vzdělávání

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Činnosti na technických zařízeních
  • Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. – elektrotechnik dle §6 (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)
  • Řidičský průkaz

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (pasivní)

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Vlastní organizace práce
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Jazykové kurzy
  • Sick days – Personal Days = osobní volno
  • Cafeterie
  • Auto i k soukromým účelům
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta