Plný
České Budějovice
Zveřejněno před 1 týdnem

Strojník / řidič

Region: České Budějovice

Úvazek: Plný

Plat: 28 000 Kč – 33 000 Kč 28000 – 33000 Kč

Zaměstnavatel: Robert Janák s.r.o.

Informace
Náplň práce: řízení a obsluha zemních strojů a nákladního vozidla s hydraulickou rukou, manipulace s materiálem, plánování a organizace práce, údržba vozidel.

Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Co od vás očekáváme
minimálně vyučení (SŠ výhodou), řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz a strojnický průkaz, technické znalosti a dovednosti, manuální zručnost, flexibilitu a spolehlivost, praxe na obdobné pozici podmínkou.
Co vám nabízíme
hlavní pracovní poměr, mzda od 28 000 Kč – 33 000 Kč čistého, práce zajištěna po celý rok, hrazené pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli, příspěvek na dojíždění (bydliště mimo ČB), roční prémie, pracovní oblečení, služební telefon.