fulltime - 40 hours per week
Ceske Budejovice, České Budějovice
Zveřejněno před 2 týdny

VEKRA Technik montáží interiérových dveří a stínící techniky

Region: Ceske Budejovice, České Budějovice

Úvazek: fulltime – 40 hours per week

Plat: neuvedeno

Zaměstnavatel: Vekra s.r.o.

VEKRA je místo, kde lidem záleží na společném cíli, práce je baví a mají zde dlouhodobou perspektivu.

U nás je jedno, kde žijete. Působíme po celé České republice a máme zde čtyři vlastní výrobní závody. Představujeme novou výzvu pro zkušené lidi i šanci na začátek kariéry pro absolventy středních a vysokých škol. Napište nám.

Máme volné pozice ve všech regionech

VEKRA je stabilní, expandující česká firma s třicetiletou tradicí a zároveň největší dodavatel oken a dveří na klíč v ČR. Klíčové jsou pro nás kvalita našich výrobků, jejich maximální životnost, nízké provozní náklady a celková výhodnost investice pro zákazníka. Naším cílem je zákazníkům VEKRA umožnit kvalitní a hezké bydlení bez zbytečných starostí.

VEKRA je ve svém oboru jedničkou na trhu, a proto rozšiřujeme tým techniků montážní o nové kolegy.

Hledáme organizačně a technicky schopné a samostatné lidi, kteří se nebojí náročných výzev.

Nezáleží na místě Vašeho bydliště, nabíráme ve všech regionech ČR!

Náplň práce:
  • Vedení montážních čet ve svěřeném regionu
  • Kontrola odvedené práce montážních čet
  • Organizace a koordinace práce v případě mimořádných událostí
  • Spolupráce s odborným konzultantem na vytváření cenových nabídek
  • Starostlivost o přidělené montážní čet
  • Komunikace se zákazníkem po celou dobu trvání zakázky
  • Spolupráce se zákaznickým servisem VEKRA
  • Cestování v rámci svěřeného regionu
Co od Vás očekáváme:
  • SŠ vzdělání, SOU s maturitou
  • Zkušenosti z technických oborů, technické uvažování
  • Schopnost vést několik menších týmů
  • Pečlivost a zodpovědnost za svěřenou agendu a dodržování termínů
  • Samostatnost a tah na branku
  • Dobrou komunikaci, po telefonu i po e-mailu, protože jsme neustále ve spojení s našimi kolegy v rámci firmy a často i se zákazníky
  • Solidní znalost práce s PC (Excel, Word, Outlook) – jak používat ostatní SW ve firmě Vás naučíme
  • Řidičský průkaz skupiny B
Co nabízíme:
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Solidní platové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Telefon, IPad a PC i pro soukromé účely
  • Příspěvek na stravování
  • Zaměstnanecká sleva na výrobky VEKRA
  • Roční bonus
  • Stabilitu a zázemí silné české společnosti s vynikajícím produktem

Zaujala Vás naše nabídka?

Zaregistrujte se do výběrového řízení. Těšíme se na osobní setkání!