Covid zastavil anděla i trhy

Přílet anděla na náměstí i Adventní trhy v roce 2020 zrušeny.

PROHLÁŠENÍ K AKTUÁLNÍ SITUACI.
Pořadatelé Adventních trhů v Českých Budějovicích jsme v pondělí navrhli zástupcům vedení města, jakožto objednateli akce, následující:
V duchu zodpovědného pořadatele, s ohledem na vzniklou situaci celosvětové pandemie COVID -19 a jejího dramatického, velmi nepříznivého vývoje v ČR, s výhledem, který se s největší pravděpodobností v průběhu listopadu nezlepší, navrhujeme objednateli zvážit pro letošní rok, nekonání adventních trhů a nahradit tento ročník dalším.
Chceme se chovat jako zodpovědný pořadatel, a i na úkor již vynaložených nákladů, více než půlročních příprav a zmrazených investic, bychom rádi napomohli zvládnutí této těžké doby a nezhoršovali současnou pandemickou situaci organizováním tak rozsáhlé kulturní akce, jejíž hlavním cílem je vytvořit krásnou vánoční atmosféru a stát se místem pro SPOLEČNÉ SETKÁVÁNÍ.
Foto: Budějce Zadarmo

TRENDY svítidla

V pondělí na magistrátu proběhla schůzka s primátorem města Českých Budějovic panem J. Svobodou a s náměstkem pro kulturu J. Thomou, kde jsme jim náš návrh předali. Zástupci vedení města měli na celou věc obdobný názor i s odkazem na vedení KHS (Krajské hygienické stanice), které konání akce jednoznačně nedoporučilo. Městu jsme navrhli nahradit letos nekonané trhy jejich zorganizováním v jiném roce. Na to bude potřebné další projednání městem.
Nyní čekáme na oficiální stanovisko města České Budějovice.
Píše se nám to velmi těžko a je nám to obrovsky líto. Nejde jen o více než půlroční práci a zmrazené investice. Advent je kompletně připravený včetně bohatého hudebního programu i sortimentu všech stánků, kde jsme pro vás měli na letošek spousta novinek a nových gastro stánků s atraktivními koncepty občerstvení.
Ve čtvrtek 5. listopadu měla začít stavba kluziště a celého adventního městečka. Měly to být “Hvězdné Vánoce”. Letos ale zůstanou “ve hvězdách”.
 
Společný advent s vámi na rozzářeném náměstí nám bude moc chybět.
 
Za pořadatelský tým, Ing. Rudolf Střítecký, Art4promotion

728x90

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x