Českobudějovický advent začíná už v pátek

V pátek 19.11.2021 od 16:00hod se rozběhne první část adventního
městečka Českobudějovického adventu. Nabídne pestrý sortiment prodejců, vánoční občerstvení, vyhlídkovou věž, Betlém, Zvoničku, ve stejný den se též roztočí letošní novinka vánoční vyhlídkové kolo, z adventního pódia bude zaznívat reprodukovaná hudba.
foto: Českobudějovický advent

V pátek 26.11. se připojí oblíbené ledové kluziště s další novinkou v podobě dobových adventních panenek v nadživotní velikosti a živý kulturní program. Českobudějovický advent v plné podobě si budete moct vychutnávat do 23.12. a následně od Štědrého dne až do 6.1.2022 pro vás bude denně od 10:00 do 21:00hod ledové kluziště, stánky s občerstvením, hudba, vyhlídková věž, vánoční kolo, půjčovna bruslí a další.
 
❗️BEZPEČNĚ❗️V souvislosti s pandemií koronaviru a ochranou vašeho zdraví i zdraví celé společnosti vás prosíme o vzájemnou ohleduplnost při času tráveném na veřejném prostranství náměstí Přemysla Otakara II., na kterém od 19.11. 2021 do 6.1.2022 probíhá Českobudějovický advent. Prosíme, sledujte doporučení na informačních panelech, udržujte bezpečný vzájemný odstup od ostatních návštěvníků, dbejte na hygienu, dezinfikujte si ruce a pokud se cítíte ohroženi či patříte do rizikové skupiny použijte ochranu úst i nosu (rouška, respirátor). DĚKUJEME ŽE K SOBĚ BUDETE NAVZÁJEM OHLEDUPLNÍ A STAROSTLIVÍ! Děkujeme.
 
Přejeme všem krásný předvánoční čas.
Pořadatel Českobudějovického adventu, Art4promotion

 

zdroj: Českobudějovický advent

Sdílejte

Líbí
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x