Cirk La Putyka se rozezní v některých obcí i na Jihu Čech

V sobotu 6. února kolem 15 hodiny rozezní místní rozhlas ve Vodňanech vystoupení známého Cirku La Putyka. Členové souboru Rosťa Novák mladší i starší, herec Jiří Kohout a muzikant CLP Andrej Rády vystoupí naživo a přesto bezpečně, aby pro nás zazpívali a zahráli.

foto: Cirk La Putyka

Akce se koná v rámci iniciativy #kulturunezastavíš. Zapojí se do ní ve východních Čechách například Suchá Lhota, v jižních Týn nad Vltavou, Vodňany, Strážkovice a Komařice, ve středních Čechách Dobříš, Slaný, Lidice, Třebušice, Unhošť, Úholičky, v Ústeckém kraji pak například Býčkovice. Jednotlivá vystoupení v obecních rozhlasech budou trvat zhruba 10-15 minut, pak vyrazí vystupující do dalšího města či obce.
 
Oživené obecní rozhlasy jsou výzvou pro další obce a umělce, aby se zapojili a sami něco podobného zorganizovali. „Města i menší obce mají možnost podat kultuře pomocnou ruku. A co za to? Zážitek. Jeden společný, krásný moment, který nás bude spojovat a přinese nám dobrou náladu do nelehkých dnů. Jde o symbiózu a vzájemnou pomoc v těžké době,“ říká principál Rosťa Novák.
 
Sobotní návštěva Cirku La Putyka ve Vodňanech je příslibem vystoupení v rámci vodňanského kulturního léta. Snad v plné parádě!
 
Kultura v každém městě a v každé vesnici je totiž cíl
Cirk La Putyka!
Chcete se do projektu zapojit i se svojí obcí? Napište Pavlovi na pavel@laputyka.cz a určitě se domluvíte!
 

zdroj: Cirk La Putyka, Měks Vodňany

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x