Cizí žena se usadila muži v autě a odmítala vystoupit. Zasáhnout museli strážníci

„Živo“ bylo během víkendu nejen uvnitř barů a diskoték. Jednoho z nočních návštěvníků čekalo překvapení i po opuštění jednoho z podniků v centru města. Do jeho osobního vozu totiž nastoupila zcela cizí žena a odmítala vystoupit. Muž se obrátil o pomoc na hlídku městské policie, která byla nedaleko. Strážníci museli ženě z vozidla pomoci za použití donucovacích prostředků. Případ měl dohru na policejní služebně.

MP Policie
foto / ilustrační: MP Policie

O půlnoci ze soboty na neděli 13. února prováděla hlídka městské policie kontrolní činnost na Náměstí Přemysla Otakara II. Strážníky zde oslovil rozrušený muž se žádostí o pomoc s cizí ženou, která nastoupila do jeho osobního vozu a odmítá vystoupit.

Žena však nereagovala ani na zákonné výzvy strážníků se slovy, že nikam nepůjde. Z jakého důvodu vnikla do cizího vozu, se zasahující hlídce městské policie zjistit nepodařilo. Její jednání však poukazovalo na užití návykových látek.

Strážníci jí museli z vozidla vyvést za použití donucovacích prostředků. Žena však ani nadále nehodlala spolupracovat. Ke zjištění totožnosti jí proto strážníci předvedli na Obvodní oddělení Policie ČR – město. Přítomným policistům se podařilo zjistit, že se jedná o osmačtyřicetiletou ženu z Českých Budějovic. Strážníci jí po poučení o dalším postupu propustili. Žena se nyní bude zpovídat z přestupku neuposlechnutí výzvy úřední osoby při výkonu její pravomoci. Případem se bude dále zabývat příslušný správní orgán.

zdroj: MP Policie

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x