Dny otevřených dveří Rekrutačního pracoviště AČR v Českých Budějovicích

O víkendu se opět po roce uskuteční akce Dny otevřených dveří Rekrutačního pracoviště České Budějovice v Sobotu 4. a neděli 5. 11. 2023 od 9:00 do 17:00 v Kasárnách Jiřího z Poděbrad, Žižkova tř. 185/37, České Budějovice.
Na akci budou přítomni naši rekrutéři, kteří Vám rádi zodpoví veškeré dotazy týkající se možností služby v Ozbrojených silách ČR.
Na co se můžete těšit?
Kluby vojenské historie v zastoupení vojska a četnictva v období Rakouska – Uherska, 1. republiky a Československé lidové armády s historickými uniformami, vybavením, zbraněmi a technikou.
KVH Čeští Lvi České Budějovice, KVH Kallich, Jednadevadesátníci, muzeum “Na Kočičáku” – Chomutov, KVH České Budějovice, KVH 62. motostřelecký pluk – Prachatice
Útvary AČR s technikou
Přednášky o historii města a vojenství ve městě a okolí vedené plk. v.v. Ing. Vladimírem Buldrou, historikem Milanem Binderem a doc. JUDr. Pavlem Salákem, PhD., chvilka nad knihami Jaromíra Jindry, kalendáře Tomáše Navary.
Koná se za každého počasí.
Akce je určena široké veřejnosti bez rozdílu věku.
Občerstvení na místě je zajištěno, včetně guláše z druhoválečné polní kuchyně.
O tom, že ceny občerstvení nebudou nijak přehnané se můžete přesvědčit na několika poukázkách, které si od nás zároveň odnesete jako památku na čas, který u nás strávíte…
Těšíme se na Vaši návštěvu a budeme rádi, pokud informaci budete sdílet

Sdílejte

Líbí
5 1 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x