IKEA otevřela výdejní místo v Českých Budějovicích

Zákazníci IKEA v Českých Budějovicích se konečně dočkaly výdejního místa. Už nemusí jezdit pro zboží do Prahy. Nově je otevřeno v Českém Vrbném nedaleko prodejen Asko a Siko.

foto ilustrační, zroj: hraltrans
foto: ikea.cz

V Českých Budějovicích není sklad, je zde momentálně jen provizorní dočasné výdejní místo nachystaných objednávek. Prodejna nyní čeká na kolaudaci, „tak je dočasné výdejní místo na parkovišti z dodávky.“

Cena služby za vyzvednutí začíná od 99 Kč. Můžete si vybrat prakticky z celého sortimentu IKEA s výjimkou specifických výrobků, jako jsou rostliny, metrový textil, vybrané produkty z limitované kolekce, křehké zboží či vybrané potraviny. Objednávka nebude limitována objemem ani váhou. Jakmile bude vaše objednávka připravena k vyzvednutí, obdržíte e-mail se všemi potřebnými informacemi. Placené skladování po delší dobu není možné.

IKEA je švédská nábytkářská firma. V České republice působí od roku 1996, má tu čtyři obchodní domy, dva v Praze, další v Brně a Ostravě. Provozuje zde také internetový obchod. Nová výdejní místa jsou České Budějovice, Liberec, Zlín a Hradec Králové.

Obchodní domy navštívilo v roce 2019 přes 10 milionů lidí, ti zde nakoupili přes 61 milionů výrobků. Čeští zákazníci utratili v obchodním domě v průměru 1 745 korun. V e-shopu průměrná útrata činila zhruba 9 186 korun.

 
 
zdroj: ikea.cz, hral.cz
 

Sdílejte

Líbí
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x