Jihočeští talenti převzali ocenění

V koncertní síni Otakara Jeremiáše si šestačtyřicet nejúspěšnějších žáků a studentů převzalo ve středu ocenění za úspěchy v anketě Talent Jihočeského kraje, kterou pořádá Dům dětí a mládeže České Budějovice. Ta zahrnuje různé oblasti, například technickou, přírodovědnou, hudební, humanitní, výtvarnou a taneční.  Kandidáty do 22. ročníku navrhovali učitelé, vychovatelé, vedoucí kroužků, rodiče, příbuzní i kamarádi.

foto: město České Budějovice
foto: město České Budějovice

Bylo mi velkým potěšením poznat mladé šikovné lidi, o kterých s velkou pravděpodobností ještě v budoucnu uslyšíme. Obstáli ve velké konkurenci v mezinárodních i celorepublikových soutěžích, vyznají se ve vědě, komponují hudbu nebo jsou nadějnými umělci, matematiky, biology, lingvisty či historiky. Poblahopřála jsem nejen jim, ale také jejich rodičům i učitelům a všem ostatním, kteří podporují a formují jejich další rozvoj,“ řekla primátorka Dagmar Škodová Parmová.

V rámci slavnostního podvečera vystoupil i oceněný a mezinárodně známý houslista Roman Červinka a studenti z konzervatoře.

Výsledky ankety naleznete zde

 

zdroj: město České Budějovice

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x