Plný úvazek
České Budějovice
Zveřejněno před 8 měsíců

Dělník ve výrobě drceného kameniva

Region: České Budějovice

Úvazek: Plný úvazek

Plat: neuvedeno

Zaměstnavatel: Reno Šumava a.s.

Pracovník ve výrobně drceného kameniva. Přeprava kameniva technologickým vozidlem, vyvážení násypek na skládku, navážení rubaniny do drtiče. Podílení se na údržbě technologické linky.

Požadujeme: Řidičské oprávnění skupiny “C”.

Průkaz strojníka pro kolové nakladače a pásová rypadla výhodou.

Ochotu pracovat v provozu, fyzickou zdatnost, flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem.

Uvítáme: Svářečský průkaz, praxi v hornické činnosti, průkaz vazače, jeřábníka

Náplň práce: Práce ve výrobě drceného kameniva, nakládka, vykládka drceného kameniva nákladním automobilem, údržba a drobná oprava svěřeného stroje, ostatní práce dle požadavků a pokynů nadřízených pracovníků.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu.
  • Osobní rozvoj – doplnění řidičského, strojnického a svářecího průkazu aj.
  • Slevy na firemní produkty.
  • Příspěvek na penzijní, životní pojištění až 2000 Kč.
  • Příspěvek na stravování.

Nástup od 1. 9. 2023 (nebo dohodou), a to na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

VOLEJTE 602 134 221

Požadavky

  • Řidičský průkaz – řízení nákladních automobilů – skupina C

Benefity

  • Provize z prodeje