Dvousměnný provoz
České Budějovice
Zveřejněno před 1 měsíc

PRACOVNÍK/ICE OBCHODU

Region: České Budějovice

Úvazek: Dvousměnný provoz

Plat: 14 169 Kč – 17 712 Kč Kč/měsíc

Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů

Pracovní místo je vyhrazeno pro OZP (ID I.- II. stupně) nebo OZZ (osoby zdravotně znevýhoděné).
Náplň práce: obsluha zákazníků a pokladny, odborné poradenství při prodeji, nabídka zboží zákazníkům, doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny.
Očekáváme: dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování; spolehlivost a pečlivost; trestní bezúhonnost; min. stupeň vzdělání- vyučení bez maturity; výhodou uživatelská znalost práce na PC.
Nabízíme: atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu; vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích; stabilní výdělek; slevu na kvalitní zboží Tescoma; čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny; motivační odměna.
Kontakt: telefonicky (po-pá, 6:00 – 14:30 hod.) nebo e-mailem.