Jednosměnný provoz
České Budějovice
Zveřejněno před 5 měsíců

PRACOVNÍK STROJNÍ ÚDRŽBY

Region: České Budějovice

Úvazek: Jednosměnný provoz

Plat: 25 000 Kč – 30 000 Kč Kč/měsíc

Zaměstnavatel: BELIS a.s.

Požadavky: důležitá pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vyučení ve strojírenském oboru nebo praxe, orientace v technické dokumentaci, manuální zručnost a pečlivost.
Náplň práce: podílení se na výrobě, údržbě a opravách nástrojů, kontrolovat správnou činnost stroje po čas výroby, provádět vizuální kontrolu výrobků; provádět údržbu stanovenou pro obsluhu stroje, spolupráce s oddělením kontroly.
Zaměstnanecké výhody: zajímavá práce u stabilní české rostoucí společnosti, vzdělávání v oboru, závodní stravování, příspěvek na životní a penzijní pojištění, motivující finanční ohodnocení.
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.