Pružná pracovní doba
České Budějovice
Zveřejněno před 3 měsíce

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Region: České Budějovice

Úvazek: Pružná pracovní doba

Plat: 15 400 Kč Kč/měsíc

Zaměstnavatel: Charita České Budějovice

Hledáte smysluplnou práci? Je pro Vás důležité, aby Vaše činnost byla užitečná a potřebná?
Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice:
– klíčový pracovník pro klienty služeb Domu sv. Pavla
– cílovou skupinou jsou osoby bez domova
– individuální práce s klienty
– základní sociální poradenství
Požadované dovednosti:
– minimální stupeň vzdělání: vyšší odborné, vysokoškolské – dle zákona č. 108/2006 Sb., zákona
o sociálních službách, vzdělání je podmínkou dle příslušného zákona, lze přijmout i absolventa
– znalost SQSS a individuálního plánování
– orientace v sociální sféře
– práce s PC (word, excel atd.)
– schopnost orientace v administrativě
– řidičský průkaz sk. B výhodou
– trestní bezúhonnost
– schopnost práce v týmu
– vysoké pracovní nasazení
– spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
– velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
– schopnost samostatného jednání a rychlého rozhodování
Nabízíme:
– práce na HPP – 0,5 úvazku (20 hodin týdně)
– smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
– pružnou pracovní dobu
– dovolená 5 týdnů
– 2 dny sick days
– základní mzdu 15 400 Kč, po zkušební době navýšení mzdy o osobní ohodnocení, možnost dalších odměn
– vzdělávání a podpora osobnostního růstu
– zázemí stabilní organizace
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj motivační dopis a strukturovaný životopis personalistce Ing. Michaele Holečkové na e-mail: personalni@cbudejovice.charita.cz nebo volejte na tel.: 731 604 478. Bližší informace o pozici Vám poskytne vedoucí služeb Bc. Petra Vohlídalová, e-mail: petra.vohlidalova@cbudejovice.charita.cz, tel.: 776 655 305.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Charita České Budějovice si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.