Jednosměnný provoz
České Budějovice
Zveřejněno před 1 měsíc

SPECIALISTA OBCHODU – ELEKTRONIKA PRO EKOLOGII

Region: České Budějovice

Úvazek: Jednosměnný provoz

Plat: 30 000 Kč – 60 000 Kč Kč/měsíc

Zaměstnavatel: FIEDLER AMS s.r.o.

Zkus změnu a přidej se do týmu českých vývojářů a výrobců chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě. Snažíme se, aby naše práce dávala smysl a řešení pomáhala.
Náplň práce:
– administrativní úkony obchodu a back office firmy
– řízení obchodu a dohled nad zakázkami s instalací
– spolupráce s výrobou a expedicí, např. uvolňování čidel na zakázku
– evidence datahostingu, příprava fakturace
– projektové řízení a smlouvy, příprava podkladů pro zadávací řízení
Požadujeme:
– vysokoškolské vzdělání i bez praxe
– středoškolské vzdělání s maturitou a praxe v administrativě nebo v organizačních činnostech
– znalost práce s účetními doklady (fakturami)
– komunikativnost na velmi dobré úrovni, samostatnost
Výhodou může být: znalost verzovacích systémů (GIT); znalost anglického jazyka; řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme: jednosměnný provoz v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti; výhodný mobilní tarif; moderní pracovní prostředí; finanční bonusy; flexibilní pracovní doba, sick days
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.