Plný úvazek
České Budějovice
Zveřejněno před 3 týdny

Údržbář strojů – mzda po zaučení vč. příplatků až 45.500 Kč

Region: České Budějovice

Úvazek: Plný úvazek

Plat: 36 200 Kč – 45 500 Kč měsíc

Zaměstnavatel:

Máte zkušenost na obdobné pozici? Pokud ano, neváhejte a dejte nám vědět!

Nabízíme ubytování zdarma.

Pracovní náplň:

– Pravidelný servis, údržba a oprava strojů a výrobních zařízení

– Realizace náhlých oprav při poruchách strojů a výrobních zařízení

– Administrativní evidence závad a poruch

Nabídka: – Hrubá měsíční nástupní mzda až 36.200,- Kč vč. příplatků

– Hrubá měsíční mzda po zaučení až 45.500,- Kč vč. prémií a příplatků

– Po zapracování prémie za kvalitu práce až 20 %

– Ubytování zdarma

– Navíc diety až 333,- Kč/den podle místa bydliště

– Práce ve směnném provozu

– 25 dní dovolené

– Dotované stravování

– Příplatek za noční směnu

– Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti

– Možnost pravidelné týdenní finanční zálohy

– Pravidelný kontakt s naším koordinátorem

– Nástup možný ihned

Požadavky: – SO nebo SŠ v oboru strojírenství

– Praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky

– Zkušenost v oblasti hydrauliky, pneumatiky a mechaniky

– Orientace v technické dokumentaci

– Vyhláška 50/1978 Sb. – nemusí být platná, možnost obnovy

– Svářečský průkaz výhodou