Lidé pomáhají rodině které výbuch plynu zničil dům

Pomozme společně mladé rodině se třemi dětmi, které se v sobotu 13. 1. 2024 obrátil život vzhůru nohama.
Výbuch plynu zničil celý jejich dům, statik nařídil demolici a rodina tak přišla o střechu nad hlavou. Článek o výbuchu a požáru domu najdete ZDE. Po sobotním výbuchu plynu a následném požáru přišla mladá rodina z Kamenného Újezdu o vše.

Číslo transparentního účtu postižené rodiny nejdete zde: 500500511/0300

foto: Hasiči Velešín
Finanční dar na zmírnění následků po výbuchu plynu v domě poskytne i Město Český Krumlov  finanční dar ve výši 20 000 Kč ke kompenzaci škod po výbuchu plynu, který ženě zničil domov a obrátil život vzhůru nohama.
Sbírku pro kolegyni ze Základní školy T. G. Masaryka vyhlásily i kolegové ze školy, kam učitelka chodí. Škola proto také organizujeme sbírku, jejímž cílem je poskytnout rodině finanční prostředky, které jí pomohou překonat tuto těžkou dobu. Každý příspěvek, ať už malý nebo velký se počítá a velmi pomůže. Peníze shromážděné touto sbírkou pomohou rodině pokrýt náklady na náhradní bydlení, obnovu majetku a další nezbytné výdaje v těchto náročných časech.
 
Kdo by chtěl přispět v hotovosti, kasička se sbírkou určenou na pomoc rodině bude viditelně označená a bude umístěna v kostele v Kamenném Újezdu
v pátek 19. 1. 2024 od 16:00 do 17:30 hod
a v neděli 21. 1. 2024 od 9:00 do 10:30 hod.
 
Seznam potřebných materiálních věcí naleznete na níže uvedeném odkazu. Vlašánkovi budou do této sdílené tabulky postupně psát, jaké hmotné věci aktuálně potřebují.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RYvpjwrGnzjo-kXdhoIzkJzYFDrUUMDPdeGRLPu_ybQ/edit?usp=sharing

Rodinný přítel pan Václav Dobiáš bude koordinovat veškerou materiální pomoc – prosím, obracejte se tedy v případě zájmu o pomoc rovnou na něj na tel. č. 602 430 456.
 
Rodina je zatím stále ubytována v provizorních prostorách a obec se snaží zajistit v co nejkratším termínu náhradní bydlení.
 

zdroj: město Kamenný Újezd, město Český Krumlovy

728x90

Sdílejte

Líbí
5 1 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x