Marketingová studie se zaměří na vodní svět

Zpracování marketingové studie k volnočasovému projektu s vodním světem formou jednomu dodavateli schválili radní.

„Město plánuje na základě vyhledávací studie zpracované Útvarem hlavního architekta výstavbu nového sportovně rekreačního centra s vodním a saunovým světem v lokalitě Čtyři Dvory v prostoru bývalého vojenského cvičiště. Předpokládaný způsob výběru zhotovitele je soutěž o návrh,“ říká náměstek primátora Viktor Lavička s tím, že už v roce 2007 byla zpracovaná analýza k projektu plovárny.

foto ilustrační / zdroj: pexels

 

„Na základě dostupných dat a s pomocí dalších šetření chceme tento materiál v podstatě aktualizovat a „napasovat“ na moderní dobu. Zmiňovanou analýzu tenkrát vypracovala společnost INCOMA Research, která dnes už neexistuje. Po jejím rozpadu ale vznikla jiná společnost s ručením omezeným Incomind, jejíž tým částečně tvoří právě lidé z toho původního, kteří stáli u zrodu výzkumu na téma plovárna, takže tu situaci velmi dobře znají a my chceme využít jejich potenciálu a zcela logicky se nám tak jeví jako nejvhodnější zpracovatel či pokračovatel analytického materiálu,“ dodává náměstek  primátora Viktor Lavička.

Tato marketingová studie by pak měla být jedním z podkladů pro stavební program, který by měl předurčit ráz podmínek pro architektonickou soutěž na tento záměr, kterou by město rádo vypsalo ještě v letošním roce.

Po uzavření smlouvy mezi městem a zmiňovanou firmou poběží přepokládaný termín dokončení práce, což je 10 týdnů.

 

zdroj: město České Budějovice

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x