Muž napadal hosty v baru, skončil v poutech na policejní služebně

Nepokoje v jednom z barů v centru města vyvolal v neděli nad ránem třiatřicetiletý muž ze Slovenska.

Nejdříve napadal hosty podniku a poté napadl i pracovníka zdejší ostrahy, který se ho rozhodl vyvést ven. Muž však se svým projevem neskončil. Při zásahu strážníků městské policie obrátil svou pozornost proti nim. Skončil v poutech na policejní služebně.

foto ilustrační / foto: MP České Budějovice

V neděli 6. února krátce po druhé hodině ranní prováděla hlídka městské policie kontrolní činnost v ulici Dr. Stejskala. Strážníci náhle spatřili dva muže, z nichž jeden se snažil druhého strhnout na zem. Okamžitě se rozhodli proti agresorovi zasáhnout.

Muž však na zákonné výzvy nereagoval a pokračoval ve svém projevu. Strážníci proto za použití donucovacích prostředků muži nasadili služební pouta. Strážníci v něm následně zjistili třiatřicetiletého občana ze Slovenska. V důsledku potyčky naštěstí nedošlo k žádnému zranění.  Muž však s narušováním veřejného pořádku nepřestával a se strážníky odmítal spolupracovat. Ti ho proto převezli na služebnu Policie ČR v ulici Tř. 28. října, odkud byl muž s poučením o dalším postupu propuštěn.

Správnímu orgánu se bude nyní zpovídat z neuposlechnutí výzvy úřední osoby při výkonu její pravomoci. Za přestupek mu hrozí pokuta do 10 tisíc korun.

 

zdroj: MP České Budějovice

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x