Muž se snažil vyznat lásku ženě sprejováním nápisů na vozovku. Odhalilo ho bystré oko městské kamery

Podezřelý pohyb muže skrčeného za zaparkovaným automobilem v Riegrově ulici odhalil posprejovanou vozovku. Nápisy pachatel vytvořil s cílem vyznat své city své bývalé přítelkyni. Nyní však bude mít potíže se zákonem.

foto: MP České Budějovice
foto: MP České Budějovice

V pátek 14. července ve čtvrt na jednu ráno spatřil operátor městského kamerového systému krčící se postavu za jedním ze zaparkovaných vozidel v Riegrově ulici. Podezření z poškozování cizího majetku okamžitě vyjížděla prověřit hlídka městské policie. Muž však na příjezd strážníků nečekal a z místa mezitím odešel. Na vozovce, kde se původně ukrýval, po něm zůstaly dva nápisy bílou barvou s textem „Kubánko, miluju Tě“. Strážníci se okamžitě vydali po jeho stopách. Muže se sprejem bílé barvy v ruce dostihli nedaleko.
 
Jedenatřicetiletý muž se strážníkům svěřil, že tímto způsobem chtěl vyjádřit své city k bývalé přítelkyni. Svého činu litoval a přislíbil odstranění nápisů z vozovky. Po odebrání spreje a poučení o dalším postupu strážníci muže propustili. Případem se bude dále zabývat příslušný správní orgán.
 
 

zdroj: MP České Budějovice

Sdílejte

Líbí
5 2 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x