Muž se ztratil u Vrbenských rybníků. Nalezl ho policejní psovod

České Budějovice – Z procházky se psem se domů nevrátil. 

Na prvního máje kolem třetí hodiny ranní se do pátrání po pohřešovaném muži, jehož zmizení oznámila jeho manželka na obvodní oddělení policie Čtyři Dvory, zapojil policejní psovod se služebním psem Marcem. Manžela žena viděla naposledy 30.4. po obědě, když se šel projít se psem na Vrbenské rybníky.

Kolem jedenácté hodiny večerní 30.4.  ženu vyrozuměli městští strážníci s tím, že nalezli jejich psa, ten však pobíhal bez pána. Policejní psovod se v noci vydal propátrávat terén kolem Vrbenských rybníků, kde se svým služebním psem prohledával tamní louky, lesní porosty, cesty kolem rybníků, dále  propátrával cesty vedoucí až k Zavadilce a Haklovým Dvorům. 

foto: Policie ČR

Pátrací činnost v této oblasti psovod ukončil až v ranních hodinách a když projížděl směrem z centra k Hlincově Hoře všiml si na jedné z křižovatek muže odpovídajícího popisu pohřešovaného. Policista muže ztotožnil a jednalo se opravdu o pohřešovaného, po kterém celou noc policisté pátrali. Muž byl zmatený a hovořil z cesty, policejní psovod přivolal zdravotnickou záchrannou službu, muže doprovodil k ošetření a vyčkal příjezdu rodiny. 
 

zdroj: Policie ČR

Sdílejte

Líbí
5 1 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x