Vánoční stromeček. Který je ten nejhezčí?

Jeden ze symbolů Vánoc, ano vánoční stromeček. Zdobení stromečku na Vánoce má hlubokou historii, ale to není to o čem má být tato stránka. Snaha této stránky je ukázat ozdobené venkovní stromečky na Budějovicku a pomocí hlasování zjistit, který se líbí nejvíce. Z této soutěže jsme automaticky vyřadili stromeček, který je na Náměstí Přemysla Otakara II. Stromeček právě z našeho náměstí můžete vidět leckde, máme ho i na naší hlavní stránce. Ale co ty ostatní? Proč se nepodívat, jaké jsou stromečky jinde. Zašlete nám fotku ozdobeného stromečku a my ji rádi zařadíme do soutěže. Fotky zasílejte na soutez@budejcezadarmo.cz.

Co se týká hlasování. Hlasovat může každý a to pro více stromečků zároveň. Hlasovat můžeš opakovaně a to 1x za den resp. po 24 hodinách.

Ať již hlasování dopadne jakkoliv, je to otázka vkusu. Všechny stromečky jsou krásné a každý ho ozdobil dle svého přání a možností. DĚKUJEME!!

Ševětín
Domanín u Třeboně
Sedlec
Češňovice
Temelín
Lhota pod Horami
Malešice
Dříteň
Velice
Rudolfov
Kamenný Újezd
Doudleby
Borovany
Staré Vráto
u Belisu
Dubné
Lišov
Drahotěšice

[democracy id=”2″]

DO KONCE HLASOVÁNÍ ZBÝVÁ

Hlasovat můžete do 31. 12. 2020 do 23:59 hod.

Je v tvém okolí nějaký stromeček, který se ti líbí a chceš aby ho viděli i ostatní. Pošli nám ho na soutez@budejcezadarmo.cz

Víme, že není úplně jednoduché vyfotit svítící objekt ve tmavém prostředí, nicméně, snažte se prosím o co nejkvalitnější snímek. Zveřejníme tak, jak nám pošlete. Za kvalitu neručíme.

Pokud máte pocit, že máte hezčí fotku stromečku, který je již zveřejněn, pošlete nám ji, zveřejníme ji také.

Mediální partner ankety
Pořádáno společně s FB skupinou Jsem z Budějc

Sdílejte

Líbí
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
1
0
Would love your thoughts, please comment.x