Od 11. 3. si jízdenky u řidičů MHD nekoupíte

UPOZORNĚNÍ!! Dopravní podnik města České Budějovice vzhledem k dění okolo koronaviru se rozhodl počínaje středou 11. 3. přijmout mimořádné hygienické opatření a dočasně zrušit možnost zakoupení jízdenky u řidičů. Činí tak ve snaze ochránit své řidiče, bez kterých by to prostě a jednoduše nešlo. Dané opatření je platné do odvolání.

foto: dpmcb.cz

Jízdenky pro přepravu v Českých Budějovicích jsou dostupné i jinak, zvolte si způsob nákupu jaký vám vyhovuje:

 

– Kupte si jízdenku v automatech, které jsou k dispozici prakticky na všech frekventovaných zastávkách MHD, např. u vlakového i autobusového nádraží, IGY Centra, poliklinik Jih i Sever, na Senovážném i Mariánském náměstí apod. U některých automatů je možnost platby kartou, jinak musíte mít drobné.
– Kupte si jízdenku v trafikách, potravinách, večerkách apod. – celkem v 54 obchodech u většiny frekventovaných zastávek.
– Kupte si jízdenku v předprodejních kancelářích dopravního podniku v OC Mercury, na sídlišti Šumava, v IGY Centru nebo v Turistickém informačním centru na náměstí Přemysla Otakara II.

Kde všude je možné zakoupit jízdenky pro MHD? 

– Pošlete SMS zprávu ve tvaru BUD na číslo 90206, do 2 minut obdržíte zpátky SMS zprávu, která slouží jako plnocenná přestupní jízdenka na 60 minut v hodnotě 25 korun (k této ceně se připočítává běžná cena za SMS podle tarifu vašeho operátora)
– Prostřednictvím mobilní aplikace Sejf, kterou si stáhnete zdarma do svého mobilního telefonu, aplikací lze platit i parkovné v Českých Budějovicích.

Zdroj:  www.dpmcb.cz

Sdílejte

 

Líbí
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Chcete zanechat komentář?x